Z ostatniej chwili

Doładowanie PlayStation Store – krok po kroku

PlayStation to jedna z najpopularniejszych konsol na świecie. Dodatkowo można rozszerzyć jej możliwości dzięki subskrypcji w postaci PlayStation Plus. Wydatki można finansować za pomocą doładowań PlayStation Store – wyjaśniamy, jak i gdzie można je zrealizować.

Konsola PlayStation – rozrywka na najwyższym poziomie

Konsola PlayStation cieszy się ogromną popularnością wśród graczy na całym świecie. Cały czas firma pracuje nad nowymi generacjami urządzeń dostarczających rozrywki. Aby jednak wykorzystywać potencjał konsoli i tego, co firma oferuje, trzeba opłacić usługi dodatkowe oraz kupować wybrane gry – a ciekawych tytułów cały czas przybywa.

PlayStation Store

PlayStation Store to wirtualny sklep dla posiadaczy konsoli Sony – PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Portable oraz PlayStation Vita. W ofercie są między innymi dema gier, dodatki do wybranych tytułów czy możliwość rozgrywki online w trybie multiplayer. Z kolei PlayStation Plus zapewnia dostęp do gier, które są dodawane co miesiąc.

Pakiet cieszy się dużą popularnością i występuje w kilku opcjach: miesięcznej, 3-miesięcznej i rocznej. Z kolei doładowanie PSN można nabyć w kwotach m.in. 15, 25, 50, 100 czy 200 zł. To bardzo bezpieczny sposób realizowania transakcji, gdyż nie wiąże się z nim żadne ryzyko. Karta PSN zasila konto i pozwala na zakupy w sklepie PS Store – można wykupić dostęp do PlayStation Plus, opłacić wybrane gry czy dodatki.

PlayStation Store

Doładowanie PlayStation Store – gdzie kupić?

Do wyboru jest też kilka rodzajów płatności, aby każdy użytkownik mógł wybrać najlepszy dla siebie – jest to między innymi doładowanie PlayStation Store oraz karty PSN. Nie wymagają one udostępniania swoich danych poufnych, a twoje środki są zabezpieczone, dlatego ten rodzaj płatności cieszy się dużą popularnością. Od nas zależy też, jaką kwotę przekażemy na ten cel.

Gracze mogą wykupić dostęp do subskrypcji PS4 w PS Store lub skorzystać z kart PS Plus dostępnych w wielu sklepach zarówno stacjonarnych, jak i działających online. Karta PSN lub doładowanie to dobre rozwiązanie, gdyż można je kupić – jak m.in. Paysafecard – w wielu punktach usługowych. To bardzo proste i pozwala na dostęp w ramach wirtualnego portfela. Doładowanie PlayStation Store dostępne jest na przykład w wybranych sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych niedaleko domu. Wystarczy poprosić pracownika przy okazji zakupów o doładowanie PSN w wybranej kwocie.

Karta PSN na prezent

Idealnym pomysłem na prezent dla gracza będzie m.in. karta PSN, która pozwoli realizować różne cele gamingowe. Jeśli nie masz pomysłu, co kupić zapalonemu graczowi, karta PlayStation Store będzie strzałem w dziesiątkę – zamiast ryzykować i szukać konkretnej gry, wybierz kartę. To uniwersalny upominek dla każdego użytkownika konsoli PlayStation, gdyż gracz może przedłużyć subskrypcję, kupić wybraną nowość czy rozszerzanie do ulubionych gier. Karta posłuży jako prosty sposób na regulowanie płatności za różne dostępne usługi.