Z ostatniej chwili

Zmarł aktor Verne Troyer. Miał 49 lat

foto: Zuma / Splash News/EAST NEWS foto: Zuma / Splash News/EAST NEWS

Zmarł aktor znany z występów w takich filmach jak „Faceci w Czerni”, czy serii o Austinie Powersie. O śmierci Troyera poinformowano na jego oficjalnym fanpage’u na Facebooku.

Verne Troyer zmarł w sobotę 21 kwietnia 2018 roku. Aktor znany był przede wszystkim z występów w takich hitach jak „Faceci w Czerni”, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, czy w filmach o Austinie Powersie. Zagrał również w serialach, takich jak „Rebelianci”, często udzielał się również charytatywnie, wspierając takie fundacje jak Best Buddies oraz The Starkey Hearing Foundation.

O śmierci aktora poinformowano na jego oficjalnym profilu na Facebooku. W poście zachęcono o uhonorowanie jego śmierci wpłacaniem datków na konta wspomnianych organizacji charytatywnych:

Z wielkim smutkiem i niesamowicie ciężkim sercem informujemy, że zmarł dzsiaj Verne.

Verne był niesamowicie troszczącym się człowiekiem. Chciał, by wszyscy się uśmiechali, byli szczęśliwi i się śmiali. Zawsze starał się pomóc wszystkim, który pomocy potrzebowali. Verne chciał wprowadzić pozytywne zmiany i rozprzestrzeniać ten przekaz.

Inspirował wszystkich swoją pasją, determinacją i nastawieniem do życia. Na planach filmowych, sesjach zdjęciowych, na comic-conach i na YouTubie – zawsze pokazywał, co może ludziom dać. Mimo jego małej postury i obaw rodziców, którzy zastanawiali się często, czy Verne będzie w stanie samemu otworzyć sobie drzwi, aktor był w stanie otworzyć więcej drzwi, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić.

Verne był również wojownikiem, kiedy przyszło mu walczyć we własnych bitwach. Przez wiele lata walczył i wygrywał, znowu cierpiał i walczył ponownie, ale niestety, tym razem było to niestety za dużo.

Ostatni okres walki zaowocował chrztem aktora, który otoczony był przez swoją rodzinę, która prosi o to, aby dać czas na żałobę.

Depresja i samobójstwo to bardzo poważne choroby. Nigdy nie wiadomo, jak człowiek czuje się w środku. Bądźcie mili dla siebie. I pamiętajcie, że nigdy nie jest za późno, by podać potrzebującym rękę.

Zamiast kwiatów, proszę abyście wpłacili w imieniu Verna małe datki jego ulubionym fundacjom: The Starkey Hearing Foundation oraz Best Buddies.

Verne Troyer miał 49 lat. Nie są znane jeszcze przyczyny śmierci aktora.

KamilKacperski
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments