Z ostatniej chwili

Skandaliczne zachowanie pijanych Polaków. Utrudniali lot z Warszawy do Larnaki

Pasażerowie byli pijani już na lotnisku (Shutterstock.com) Pasażerowie byli pijani już na lotnisku (Shutterstock.com)

Dziś rano znany dziennikarz Michał Cessanis dodał na Facebooku post, w którym zwraca uwagę na karygodne zachowanie dwójki pijanych pasażerów.Kto na to pozwolił? Dziennikarz wzywa do odpowiedzi władze

W czwartek w nocy podczas nocnego lotu na Cypr pijana para utrudniała podróż innym uczestnikom lotu. Nie docierały do nich prośby i uwagi zmęczonych i poirytowanych pasażerów .

-Pasażerowie interweniują u załogi pokładowej. Ta uspokaja alkoparę. Zapowiada, że nie ma mowy o sprzedaży alkoholu podczas lotu chłopakowi w polo i jego dziewczynie w dobieranym warkoczu, która rzucając kur… za kur… tłumaczy starszej pasażerce, która próbuje ją uspokoić, że leci pierwszy raz i musi się wyluzować- pisze na Facebooku Michał Cessanis.

Pasażerowie mieli zaczepiać innych podróżujących, obrażać ich, a także kierowaćw ich stronę rasistowskie komentarze. Agresja słowna i aroganckie zachowanie wzbudzały niepokój i lęk pozostałych podróżujących.

-Polówka i jego połówka rządzą! Dalsze chlanie. Z piwami i winami paradują w przejściu między rzędami. Stewardesy proszą, by usiedli. Wcześniej, przed startem, szefowa pokładu zakomunikowała polówce i jego połówce, że jeszcze mają szansę wysiąść, jeśli nie czują się na siłach, by dolecieć na Cypr (dlaczego ich po prostu nie wyprowadzono widząc w jakim są stanie?). Nie wysiadł ani rasista ani jego wielbicielka. Wystraszyli się, nawet pasy zapięli przed startem. Na chwilę…

Cessanis zwraca uwagę na to, że intoksykacja alkoholowa tej wyrafinowanej pary rozpoczęła się dużo wcześniej przed rozpoczęciem lotu, bo już w restauracji znajdującej się blisko bramki wejściowej do samolotu. Liczba opróżnianych przez nich butelek rosła w rekordowym tempie, jednak personel lotniska nie reagował.

Dziennikarz wzywa zatem władze lotniska Chopina do odpowiedzi na pytanie: kto odpowiada za wpuszczenie do samolotu pijanej pary i jak mogło dojść do takiej sytuacji?

Niestety do momentu publikacji artykułu nie udało nam się skontaktować z przedstawicielami portu lotniczego.

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://turystyka.wp.pl/

2 Comments