Z ostatniej chwili

Czapki zimowe handmade zdobywają rynek

zimowe czapki handmade

W zimie, kiedy jest zimno i potrzebujesz czegoś, aby utrzymać ciepło, ładna czapka jest idealna! Czapki są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, ale niektórzy ludzie nie mogą znaleźć czapki, która by na nich pasowała.

Uwielbiam zimę. Uwielbiam śnieg, zimno i noszenie przytulnych swetrów. Jest tylko jeden problem: czapki! Wydaje się, że każda czapka jest albo nudna brązowa, albo czarna, albo ma ogromny pompon na czubku. Koniec z tym!

Wybór czapki zimowej

Nadszedł czas, aby wybrać czapkę zimową. O czym powinieneś pamiętać?  Pozwól, że Ci to wytłumaczę. Twoja głowa potrzebuje najwięcej izolacji, dlatego ważne jest, aby mieć czapkę, która w miarę możliwości dobrze zakrywa uszy i okolice szyi. Potrzebujesz również czegoś z ochroną przed wiatrem, ponieważ zimne powietrze będzie Cię jeszcze bardziej chłodzić przez odsłoniętą skórę twarzy, szyi i czoła. Materiał, z którego wykonana jest czapka nie jest tak ważny jak jej zdolność do ochrony głowy przed żywiołami – upewnij się, że doskonale będzie izolować! Wszystkie czapki nie są sobie równe, jeśli chodzi o zatrzymywanie ciepła.

Kolorowe czapki zimowe handmadeczapki handmade zimowe

Zimowe czapki handmade są wykonane z wełny i podszyte polarem, dzięki czemu Twoje uszy będą przytulne przez całą zimę. Możesz również dobrać do nich pasujący szalik lub rękawiczki, aby nosić je w tym samym czasie!

Zrób czapkę sam!

Szydełkowanie to świetny sposób na zajęcie rąk podczas zimy. Mając trochę włóczki i igieł, możesz stworzyć urocze czapki dla wszystkich swoich przyjaciół i rodziny! Będzie to idealny prezent dla kobiet i mężczyzn. Możesz sam zrobić coś niesamowitego!

Czapki z wełny Merino

Noszenie czapek to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie ciepła głowy w zimie. Czapki z wełny merino są doskonałym wyborem ze względu na ich ciepło, miękkość i trwałość. Są one dostępne w wielu kolorach i stylach, więc możesz znaleźć taki, który będzie pasował do Ciebie!

Moda na szydełkowe czapki

W tym sezonie przewidywana jest obsesja na punkcie szydełkowych czapek! Są one nie tylko urocze, ale również funkcjonalne. W sklepach dostępne są czapki od jednolitych kolorów do wzorów i pasków z najjaśniejszych neonów, jakie można sobie wyobrazić! Większość z nich wykonana jest z wełny w połączeniu z polarem.

Polskie czapki handmade

Ważne jest, aby wiedzieć, skąd pochodzą ubrania, które kupujesz. Dlatego ważne jest, aby przy zakupie dokładnie sprawdzać informacje na etykiecie. Czapki ze Sweterkowo są w 100% wykonane w Polsce i są dostępne w różnych stylach, aby zaspokoić każdy gust. A co najlepsze? Wszystkie dostępne są w atrakcyjnych cenach! Czy chcesz tradycyjną monobarwną czapkę czy awangardowe nakrycie głowy, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy wybór czapki wykonanej w Polsce ze względu na jej trwałość i serce włożone w wykonanie.

2 Comments