Z ostatniej chwili

Salus Controls – systemy sterowania temperaturą – komfort w zasięgu ręki

Salus Controls stanowi część Computime Group Limited – przedsiębiorstwa znanego z innowacyjnych projektów badawczych z zakresu elektroniki sterującej. Bogate doświadczenie oraz nowoczesne technologie od lat przyciągają klientów, którzy cenią sobie produkty najwyższej jakości. Niezawodne sterowniki Salus oraz regulatory temperatury to podstawa każdego inteligentnego domu. Co jeszcze w swojej ofercie posiada Salus Controls?

Salus Controls – sterowniki, termostaty i regulatory

Firma Salus Controls na rynku funkcjonuje już od niemal 50 lat. W tym czasie marka odniosła sukces w Europie, Ameryce Północnej, a nawet w Azji. Produkty Salus Controls dostępne są już w ponad 40 krajach na całym świecie, a rozwój firmy trwa. Tylko w Polsce Salus zatrudnia 2500 instalatorów. Skąd bierze się fenomen tego przedsiębiorstwa? Przede wszystkim z innowacyjności! Firma stawia na nowoczesne technologie, które przynoszą nie tylko ogromne oszczędności dla budżetu konsumenta, ale także są przyjazne środowisku. Oferowane usługi pozwalają klientom na inteligentne zarządzanie swoimi domem – od regulacji temperatury grzejników i podłogi po kontrolę kolektorów solarnych oraz systemów bezpieczeństwa.

Jeżeli jesteśmy na etapie budowy domu lub planujemy jego generalny remont – warto poważnie rozważyć wybór produktów marki Salus. Sterowniki wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze detale, dzięki czemu ich montaż i obsługa są niezwykle proste. Co ważne, sprzęt ten możemy dostosować zarówno do ogrzewania podłogowego, jak i kotłów gazowych i pieców CO.

Salus Controls

Bądź smart – bądź EKO!

Minęły już czasy, w których rozwiązania ekologiczne nie szły w parze z ekonomią. Przez wiele lat zarówno przedsiębiorcy, jak i prywatni konsumenci musieli wybierać, czy chcą korzystać z technologii ekonomicznych czy przyjaznych środowisku. Dziś technologia smart pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy, przy jednoczesnym ograniczeniu emisji gazów cieplarnianych. Oszczędność i funkcjonalność to jedna z najważniejszych zalet produktów tej firmy.

W ofercie marki Salus znajdziemy sterowniki bezprzewodowe, regulatory czy termostaty. Dzięki nim możemy dostosować temperaturę w pomieszczeniu do naszych potrzeb. W zależności od charakteru pokoju – inteligentne termostaty Salus mogą włączać ogrzewanie, gdy temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej określonej wartości. Istnieje także możliwość zastosowania programatorów czasowych. Dzięki tego typu rozwiązaniom nie musimy się martwić, że nasz dom będzie przegrzewany. Poprawienie efektywności systemu grzewczego w naszych domach pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na rachunkach.

Rozbudowa oferta marki Salus

Rozwiązania marki Salus to nie tylko prosta i komfortowa obsługa systemu grzewczego i solarnego. Sterowniki bezprzewodowe marki Salus możemy połączyć z innymi smart-rozwiązaniami w naszym domu. Wysoka kompatybilność technologiczna sprawia, że cały system jest prosty w obsłudze i niezwykle intuicyjny.

Salus oferuje rozwiązania m.in. z zakresu bezpieczeństwa. Aplikacja mobilna systemu SALUS Smart Home umożliwia wgląd w stan pracujących w domu urządzeń. Decydując się na montaż sterowników bezprzewodowych – już nigdy nie będziemy musieli martwić się w trakcie wyjazdu, czy wychodząc, zamknęliśmy drzwi, okna i bramę garażową. Automatyka budynkowa umożliwia także otrzymywanie wiadomości e-mail lub SMS w sytuacji, gdy urządzenia wykrywają zagrożenie lub awarię – pożar, zalanie lub włamanie.

Wybór sterowników Salus to inwestycja w poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Tylko od nas zależy, na które rozwiązanie finalnie zdecydujemy się i jak będzie skonstruowany smart-system w naszym domu. Inteligentne rozwiązania to także klucz do oszczędności i poprawy kondycji naszej planety. Sprawdź ofertę marki Salus i wybierz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.