Z ostatniej chwili

Policjant zgotował 27-latce koszmar! Bił, więził i gwałcił

(fot. Jupiterimages) (fot. Jupiterimages)

Policjant z Buska-Zdroju (woj. świętokrzyskie) podejrzany jest o zgwałcenie swojej byłej dziewczyny. Prokuratura w Busku-Zdroju przedstawiła mężczyźnie cztery zarzuty. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Jak poinformował szef Prokuratury Rejonowej w Busku-Zdroju Cezary Kiszka, 36-letniemu funkcjonariuszowi zostały postawione zarzuty: gwałtu, zniszczenie mienia, naruszenia nietykalności cielesnej oraz pozbawienia wolności.

Zdaniem prokuratury do zgwałcenia 27-letniej kobiety doszło w niedzielę w mieszkaniu funkcjonariusza, kiedy ten nie był na służbie. Ponadto mężczyzna miał od stycznia do czerwca bić kobietę oraz zniszczyć jej telefon komórkowy. Prokuratura będzie wnioskować o jego tymczasowe aresztowanie. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Funkcjonariusz został zatrzymany po tym jak w niedzielę jego była dziewczyna zgłosiła w komendzie policji, że ten ją zgwałcił. Policjant został zatrzymany i we wtorek doprowadzono go do prokuratury.

Do Buska-Zdroju w tej sprawie zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału kontroli komendy wojewódzkiej oraz policjanci z Biura Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji.

36-letni policjant pracuje w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju od pięciu lat.

Artykuł pochodzi z archiwalnej wersji strony NaSygnale.pl

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej