Z ostatniej chwili

Paker z policji

Archiwum J. Pisulskiego

Najlepiej umięśniony glina

Starszy aspirant Jerzy Pisulski to najlepiej umięśniony policjant. Jest mistrzem świata z Budapesztu z 2010 roku i dwukrotnym laureatem prestiżowych zawodów kulturystycznych “Arnold Amateur Classic”.

Kulturystyką zajmuje się ponad 20 lat. Policjantem jest prawie 16. Mieszkankom Jawora zazdroszczą panie z całej Polski. Pod wrażeniem jego budowy ciała był nawet sam Arnold Schwarzenegger.

Archiwum J. Pisulskiego

Dzielnicowy z Jawora

Na co dzień st. asp. Pisulski nie wyróżnia się niczym spośród swoich kolegów. Sumiennie wykonuje obowiązki dzielnicowego w gminie Mściwojów w powiecie Jaworskim (woj. dolnośląskie).

Archiwum J. Pisulskiego

Najpiękniejsze mięsnie na świecie!

Po pracy zmienia się jednak niemal nie do poznania. Gdy zdejmie mundur odkrywa opalone ciało wysportowanego atlety z pieczołowicie wyrzeźbionymi mięśniami.

Swoje wdzięki prezentuje podczas zmagań sportowych. I jak się okazuje nasz policjant ma się czym chwalić, bo ma najpiękniej wyrzeźbione ciało na świecie!

Archiwum J. Pisulskiego

Lata pracy…

Jaworzanin kulturystyką zajmuje się już od 20 lat. Sukcesy nie przychodziły szybko, a na taką formę trzeba było sobie mocno zapracować.

Archiwum J. Pisulskiego

Talent do kulturystyki

Już jak nastolatek startował w Mistrzostwach Polski Juniorów. Dwukrotnie zdobył tam najważniejsze tytuły. Wtedy zrozumiał, że ma predyspozycje do tego sportu.

Archiwum J. Pisulskiego

Praca w policji

Jego kariera została jednak przerwana. Młody Jerzy postanowił wstąpić do policji. – Od zawsze mnie ciągnęło do munduru. A że lubię kontakt z ludźmi, zostałem dzielnicowym – wyjaśnia.

Oddał się pracy, bo jak już coś robi, to całym sobą. Zrezygnował w startach w zawodach, choć o swoim klubie i siłowni nigdy nie zapomniał.

Archiwum J. Pisulskiego

Powrót na scenę…

Przez lata trenował tylko rekreacyjnie. Forma jednak pozostała. Gdy w 2006 roku pojawiła się kulturystyka klasyczna, postanowił jeszcze raz spróbować swoich sił na zawodach. Pomysł okazał się sukcesem.

Archiwum J. Pisulskiego

Marzenia o mistrzostwie świata…

Aspirant szybko zaczął zdobywać trofea. W 2006 roku – 3. miejsce w Pucharze Polski i 6. miejsce na Mistrzostwach Świata, a w 2007 roku 1. miejsce w Pucharze Polski i 4. miejsce w Pucharze Austrii.

Potem poprzeczkę ustawiał sobie coraz wyżej, zdobywając tytuł mistrza Europy podczas zawodów w Plajta`Aro w Hiszpanii w 2008 roku. Z każdą kolejną wygraną coraz bardziej marzył o mistrzostwie świata…

Archiwum J. Pisulskiego

Na początek srebro…

Po ponad 20 latach wylewania potów na siłowni zdobył upragnione złoto.

– Tytuł Mistrza Świata przypadł mi nieoczekiwanie,gdyż w listopadzie 2010 r na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie zająłem II miejsce, zdobywając srebrny medal.

Policja.pl

Jest złoto!

Na początku 2011 roku oddałem srebrny medal z mistrzostw świata na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po tym, jak go już sprzedano, następnego dnia dowiedziałem się, że jestem mistrzem świata, gdyż po zakończeniu procedury badań antydopingowych zdyskwalifikowano Rosjanina Igora Gastiunina, który wcześniej został uhonorowany złotem – opowaida kulturysta.

bbb

Pierwszy Polak w historii!

To nie jedyny szlachetny tytuł w kolekcji 40-latka. Na początku marca tego roku Jerzy Pisulski nie dał szans konkurentom podczas prestiżowych zawodów kulturystycznych “Arnold Amateur Classic”, które firmował sam Arnold Schwarzenegger. Jest pierwszym Polakiem, który przywiózł takie trofea do naszego kraju.

Archiwum J. Pisulskiego

Niewiele do zdobycia

Na swoim koncie policjant ma jednak wiele sukcesów. Sam przyznaje, że niewiele zostało mu już do zdobycia. Półka z medalami i pucharami jest już zapełniona, a i zawodów, które byłyby wyzwaniem dla mistrza jest coraz mniej. Z racji swojego wieku, myśli już o sportowej emeryturze, ale decyzja nie jest jeszcze podjęta…

Policja.pl

Dzielnicowy na medal

Kolejne mistrzostwa świata w kulturystyce klasycznej odbędą się w Tallinie w październiku 2011 r. Mamy nadzieję, że nasz dzielnicowy na medal znów zaprezentuje swoje pięknie wyrzeźbione ciało i zdobędzie kolejny złoty krążek.

Policja.pl

Dzielnicowy na medal

Jerzy Pisulski podczas mistrzostw świata w Budapeszcie w 2010 roku.

Archiwum J. Pisulskiego

Mistrz w polonezie
Do niedawna nasz mistrz patrolował swój rejon wysłużonym polonezem.

Policja.pl

Najlepiej napakowany policjant
Jerzy Pisulski potrafi napiąć najmniejsze partie mięśnie swoejgo ciała, gdy prezentuje swoje wdzięki.

Artykuł zaczerpnięty z archiwalnej wersji strony NaSygnale.pl

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej