Z ostatniej chwili

Nowoczesne metody nauki teorii na prawo jazdy z IMAGE Prawo Jazdy

Prawo Jazdy

Rozwój technologii przekłada się na wiele aspektów naszego codziennego życia. Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane są również w nauce. Doskonale rozumieją to eksperci Grupy IMAGE, czyli wydawcy materiałów edukacyjnych do nauki jazdy. Dostosowując swoją ofertę do wymogów XXI wieku, przygotowali nowoczesne metody nauki teorii na prawo jazdy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową Grupy IMAGE.

E-podręczniki do nauki jazdy

Już od jakiegoś czasu Grupa IMAGE z powodzeniem dystrybuuje e-podręczniki. Zawierają one wszystkie zagadnienia obowiązujące na egzaminie na prawo jazdy i dostosowane są pod konkretną kategorię. Dzięki temu z łatwością dobierzesz materiały do swoich realnych potrzeb i skoncentrujesz się na wymaganiach egzaminu teoretycznego, do którego podchodzisz. Korzystając z oferty e-podręczników od Grupy IMAGE, zyskujesz pewność, że ich zakres jest zgodny z obowiązującymi przepisami i wymaganiami egzaminacyjnymi i programem kursu na prawo jazdy. Uczysz się ze sprawdzonych materiałów, co jest niezwykle ważne w kontekście zdobycia uprawnień oraz do świadomego i bezpiecznego kierowania pojazdami. 

Kompletne bazy pytań i symulacja egzaminu teoretycznego 

Dużym zainteresowaniem kursantów cieszą się dedykowane testy na prawo jazdy. Eksperci Grupy IMAGE przygotowali kompletną bazę pytań egzaminacyjnych. Regularnie są one sprawdzane pod kątem aktualności i zgodności z wymogami ośrodków egzaminacyjnych. Testy podzielono ze względu na kategorie: AM, A1, A2, A, B1, B, T, C, D. Wybierzesz bazę pytań idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Ponadto do dyspozycji kursantów oddano aplikację z testami na prawo jazdy, dzięki czemu nauka możliwa jest w dowolnym miejscu i czasie. Synchronizacja pozwala zmieniać urządzenia, na których się uczycie (telefony, tablety, komputery). Aplikacja do nauki prawa jazdy od Grupy IMAGE pozwala na symulowanie egzaminu teoretycznego. 

Aplikacja mobilna IMAGE Prawo Jazdy

Aplikacja mobilna Grupy IMAGE Prawo Jazdy to intuicyjne i nowoczesne rozwiązanie technologiczne. Dostępna jest na urządzenia z różnymi systemami operacyjnymi oraz w wersji online na przeglądarki internetowe. Szybki dostęp do materiałów pozwala na naukę w dowolnym miejscu. Wystarczy tylko kilka minut wolnego czasu, aby wykorzystać je na efektywną naukę do egzaminu teoretycznego. W przypadku IMAGE Prawo Jazdy, aplikacja spełnia najwyższe standardy w zakresie funkcjonalności i intuicyjnej obsługi. Dzięki temu z powodzeniem mogą korzystać z niej również osoby mniej zaawansowane technologicznie. 

Dedykowany e-kurs 

Wśród nowoczesnych metod nauki teorii na prawo jazdy z Grupą IMAGE znajduje się dedykowany e-kurs. To nic innego, jak kurs na prawo jazdy prowadzony w formie online. Dzięki temu swobodnie z domowego zacisza możesz zdobyć wiedzę, która jest niezbędna do zdania egzaminu teoretycznego. E-kurs przygotowano zgodnie z obowiązującymi wytycznymi egzaminacyjnymi i potrzebami kursantów. Tempo przyswajania wiedzy możesz dostosować do swojej obecnej sytuacji. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, możesz spokojnie powrócić do wcześniejszych treści. To wygodna i nowoczesna forma nauki, która doskonale sprawdza się podczas przygotowań do testu.

Wykłady online 

Eksperci Grupy IMAGE oferują również profesjonalne wykłady online na prawo jazdy. Prowadzone są one przez doświadczonego instruktora. Zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym w godzinach popołudniowych, dzięki czemu nie kolidują z codziennymi obowiązkami szkolnymi i zawodowymi uczestników. Ponadto jak nie będziesz mógł wziąć udziału, w któryś zajęciach udostępnimy Ci je do obejrzenia w dowolnym czasie. W ich trakcie poruszane są zagadnienia, które są niezbędne do zdania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Instruktor szczególną uwagę zwraca na najtrudniejsze pytania egzaminacyjne oraz dokładnie interpretuje wiele zdarzeń drogowych. Udział w wykładach można wziąć za pośrednictwem urządzenia mobilnego, laptopa czy też komputera stacjonarnego. 

Skorzystaj z oferty Grupy IMAGE

Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnymi metodami nauki teorii na prawo jazdy przygotowanymi przez ekspertów Grupy IMAGE. To nie tylko intuicyjna aplikacja do prawa jazdy, wykłady online czy też platforma szkoleniowa. To przede wszystkim wiele lat doświadczenia oraz wysoka wartość merytoryczna materiałów. Nauka z Grupą IMAGE jest wygodna i daje większe szanse na zdobycie uprawnień do kierowania pojazdami. Więcej informacji o ofercie firmy znajdziesz na stronie internetowej.