Z ostatniej chwili

Efektywna nauka języka angielskiego z native speakerem

native speaker w Katowicach- zajęcia dla dzieci i dorosłych

Wiele osób, decydując się na wzięcie udziału w kursie języka angielskiego zastanawia się, czy warto wybrać opcję nauki z native speakerem. To rozwiązanie może przynieść wiele korzyści w procesie nauki języka. Jakich? Odpowiadamy w poniższym wpisie.

Native speaker – czyli kto?

Jest to osoba posługująca się danym językiem od urodzenia. Taka osoba najczęściej nie zna języka Polskiego, dzięki czemu kursanci są niejako zmuszeni do rozmowy jedynie w języku angielskim. Dzięki temu łatwiej jest nauczyć się praktycznych zwrotów i słówek, ale również zyskujemy możliwość poznania ciekawych anegdot, które sprzyjają procesowi zapamiętywania zwrotów czy zasad gramatycznych.

Przełam blokadę w mówieniu

Angielski z native speakerami w Katowicach – https://www.towerschool.pl/angielski-katowice/ to świetne rozwiązanie dla osób bojących się porozumiewać w obcym języku. Często wydaje im się, że mówiąc po angielsku brzmią głupio i łamią zasady gramatyczne. Nauka z native speakerem zdecydowanie pomaga w pozbyciu się lęku przed takimi sytuacjami.

Nie tylko nauka, ale również wiedza o kulturze

Zajęcia z native speakrem pozwalają na poznanie ciekawych faktów związanych z kulturą amerykańską oraz brytyjską. Jeżeli materiał zajęć jest zróżnicowany, a podczas lekcji dowiadujemy się o zwyczajach, upodobaniach, a nawet historii innego kraju to uczymy się zdecydowanie efektywniej. Dodatkową korzyścią płynącą z takiego prowadzenia zajęć z native speakerem może być zaskoczenie przyszłych rozmówców naszą wiedzą na temat kraju, z którego pochodzi native speaker.

Nie masz czasu na zajęcia stacjonarne? Wybierz on-line!

Konwersacje z native speakerem online są doskonałym wyborem dla osób, które na co dzień mają mało wolnego czasu lub po prostu chcą mieć możliwość praktyki posługiwania się językiem obcym bez konieczności wychodzenia z domu. Taką możliwość oferuje szkoła językowa Tower, która szczególny nacisk kładzie na umiejętności praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy językowej.
Angielski z native speakerami w Katowicach doskonale sprawdza się także w przypadku nauki angielskiego dla biznesu. Konwersacje kładące nacisk na biznesowy charakter języka angielskiego pozwalają im szybko poczuć się pewnie ze swoimi nowymi umiejętnościami, poznać najważniejsze zasady prowadzenia profesjonalnych rozmów w języku obcym oraz popracować nad swoją wymową, słownictwem oraz umiejętnościami lingwistycznymi pod okiem doświadczonego native speakera.

2 Comments