Z ostatniej chwili

Kogo sparodiowali Paulina Sykut-Jeżyna i Marcin Wójcik na SuperHit Festiwal?

© 2018 Jastrząb Post

W dniach 25-27 maja odbyła się kolejna edycja Polsat SuperHit Festiwal. W trakcie trwania tego festiwalu nie zabrakło dobrych przebojów oraz humoru. Jednym z przykładów występów, które łączyły sobie obie te rzeczy, był występ Pauliny Sykut-Jeżyny i Marcina Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru. Kogo sparodiowali i jaką piosenkę zaśpiewali?

Humor i dobra muzyka!

Polsat SuperHit Festiwal to impreza, która przez 3 wieczory zachwycała widzów w całej Polsce. Muzyczne doznania mieliśmy głównie podczas dwóch pierwszych dni. Dobrych przebojów nie mogło jednak zabraknąć podczas spotkania z kabaretami. Wieczór rozrywki i humoru otworzyli Marcin Wójcik z Ani Mru Mru i Paulina Sykut-Jeżyna. Para wkroczyła na scenę tanecznym krokiem i zaśpiewała przebój Mroza w zupełnie nowej wersji!

Marcin Wójcik i Paulina Sykut-Jeżyna w przeboju Mroza

Na Polsat SuperHit Festival nie mogło oczywiście zabraknąć sporej dawki humoru. W Operze Leśnej zaprezentowali się sami mistrzowie fachu rozbawiania: Ani Mru Mru, Neonówka, Kabaret Młodych Panów, Grzegorz Halama i wielu innych! Scenę rozgrzali Marcin Wójcik i Paulina Sykut-Jeżyna. Znana prowadząca tym razem zaprezentowała swoje wokalne możliwości. Ich wykonanie piosenki rozbawiło publiczność do łez.

Ani Mru Mru i Sykut-Jeżyna – co zaśpiewali?

Ta przeróbka na długo zostanie w naszej pamięci. Marcin Wójcik i Paulina Sykut-Jeżyna wykonali jeden z największych przebojów Mroza. Para rozśpiewała się w nowej i zabawnej wersji piosenki Bo Jak Nie My To Kto. Ich występ możecie zobaczyć poniżej!

Publikacja zaczerpnięta z: eska.pl

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej