Z ostatniej chwili

IIe kosztuje toi toi na miesiąc?

toaleta przenośna toi toi cennik wynajmu

Place budowy czy imprezy masowe. To miejsca, w których przenośne toalety stosowane są zdecydowanie najczęściej. Czy wynajem tego typu sanitariatu jest opłacalny? Ile kosztuje toi toi na miesiąc?

O czym należy pamiętać, decydując się na wynajem przenośnej toalety?

Niezależnie od tego, z jakiego powodu dochodzi do wynajmu toalet przenośnych, taka inwestycja w większości przypadków nie będzie stanowiła specjalnego obciążenia dla budżetu. Należy pamiętać o tym, że koszty najmu będą zależeć nie tylko od okresu, na jaki wynajem został zawarty, ale również od czynników takich jak:

  • wyposażenia przenośnej toalety,
  • ilości osób korzystających z sanitariatu,
  • zastosowania dodatkowych możliwości czyszczenia.

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że coraz częściej koszty najmu przenośnej toalety toi toi zależne są również od sposobu nawiązania umowy o wynajem przenośnej kabiny toaletowej. W większości przypadków decydując się na zamówienie online, można nieco zaoszczędzić. Wiele firm oferuje także sezonowe promocje. Na rynku funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które zajmują się wynajmem przenośnych toalet, co pozwala na łatwiejsze odnalezienie korzystnej oferty.

Czy warto korzystać z porównywarki ofert?

Porównywarka ofert większości osób kojarzy się przede wszystkim z pojazdami i ubezpieczeniami. Warto jednak wiedzieć, że i w przypadku toalet przenośnych typu toi toi można skorzystać z wygodnej możliwości porównania cen. To dobry sposób, aby szybko i co najważniejsze skutecznie, przekonać się o tym, gdzie najkorzystniej można wynająć przenośną toaletę.

Cena wynajmu toi toi-a na miesiąc?

Cennik za wynajem przenośnych toalet jest dość zróżnicowany, ponieważ wysokość opłat uzależniona jest od szeregu bardzo różnych czynników. Oto kilka przykładów kosztów (zakładając, że wynajem będzie trwał przez miesiąc):

  • toaleta standardowa z jednym serwisem to koszt około 200-300 zł,
  • toaleta standardowa z dwoma serwisami generuje miesięczne koszty w wysokości 280-400 zł,
  • standardowa toaleta dla czterech użytkowników z wliczonym jednym serwisem tygodniowo to wydatek rzędu 350-500 zł,
  • standardowa kabina toaletowa dla czterech osób, z serwisem przeprowadzanym, co dwa tygodnie to wydatek około 300-400 zł.

Oczywiście powyższe ceny są tylko orientacyjne. W zależności od wewnętrznej polityki firmy, zajmującej się wynajmem kabin toaletowych, mogą być one odpowiednio wyższe lub niższe. Firma Toi Toi, jeden z większych podmiotów oferujący wynajem toalet przenośnych, ma następujące ceny:

  • 223 zł – to koszt wynajęcia podstawowej kabiny z pisuarem,
  • 298 zł -trzeba zapłacić za nieco lepszą toaletę, posiadającą m.in. lustro, antypoślizgową podłogę, podwójny system wentylacji oraz wieszak na ubrania,
  • 442 zł – musimy wydać na kabinę z umywalką.

Opisane ceny dotyczą wynajmu na 4 tygodnie. Dodajmy, że firma Toi Toi narodziła się w Niemczech, na polskim rynku obecna jest od 1993 roku. Do 2006 roku firma składała się z niezależnych spółek, które zostały następnie połączone. Dwa lata później, w 2008 roku Toi Toi Polska wszedł w skład ADCO Group, która łączy oddziały rozsiane na całym świecie. Firma Toi Toi Polska wynajmuje i serwisuje m.in. toalety przenośne, urządzenia sanitarne, pisuary, umywalki. W swojej ofercie posiada także mobilne kontenery i ogrodzenia przestawne.