Z ostatniej chwili

Fakturowanie we własnym sklepie!

fakturowanie

Masz głowę pełną pomysłów, szukasz nowych inspiracji, masz sklep lub myślisz o jego założeniu? Własna działalność gospodarcza to dobry pomysł. Każde prowadzenie biznesu wiąże się jednak z różnymi formalnościami. Jednym z nich jest chociażby fakturowanie. Jak robić to dobrze w XXI wieku? Sprawdźmy to.

Jeżeli sprzedajesz to potrzebujesz odpowiedni program do faktur

Prowadzenie własnej firmy to nieustane dbanie o dokumentację firmową. Może ona przybierać różny charakter. Najczęściej spotykanymi będą z pewnością faktury VAT, które dokumentować będą sprzedaż. Niekiedy zwykłą fakturę poprzedza faktura proforma. Wystąpić mogą również faktury zaliczkowe, końcowe, noty korygujące, VAT marża i wiele więcej. Niezbędny wówczas okaże się dobry program do fakturowania. Przykładem może być program Faktura Small Business Handel. To funkcjonalne oprogramowanie stworzone przez firmę Mega-Tech dla małych i średnich przedsiębiorstw. Łatwo się w nim zarządza i przygotowuje potrzebną dokumentację.

Co wyróżnia dobre oprogramowanie?

Program do wystawiania faktur powinien być przede wszystkim funkcjonalny i uniwersalny. Taki jest na pewno program Faktura Small Business Handel. Dlaczego? Program jest dedykowany małym i średnim firmom, czynnym oraz zwolnionym przedsiębiorcom z VAT. W tym programie można wystawiać faktury VAT, bez VAT, z split payment, przygotowywać pliki JPK oraz zarządzać magazynem. Zgadza się, program Faktura Small Business pozwala przygotować faktury z wykorzystaniem wprowadzonych na magazyn pozycji posiadanych towarów. Takie połączenie jest bardzo funkcjonalne z uwagi na możliwość bieżącej weryfikacji stanów magazynowych oraz uzupełniania ewentualnych braków towarowych. Program FSBH jest prosty w obsłudze oraz ma ciekawy interfejs, który można dostosować do swoich potrzeb. Również wygląd dokumentów jest edytowalny. Użytkownik doda więc do nich swoje logo, pieczątkę czy stopkę. To nowoczesne oprogramowanie do przygotowania faktur, idealne do pracy na rok 2020. Producent dba o aktualność dostępnych opcji, przez co fakturowanie z tym programem jest bardzo przyjemne.

Prowadząc własny biznes i chcąc szybko i prosto fakturować z pewnością warto sprawdzić program Faktura Small Business Handel. To rozwiązanie, które się opłaca i niesie ze sobą wiele korzyści. Każdy użytkownik będzie zadowolony mając taki program do fakturowania.

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej