Kolejki w sklepach są irytujące dla wszystkich klientów. Niektórzy pamiętają jeszcze czasy, gdy ustawiali się w kolejkach, nie wiedząc, czy dostaną jakiś towar. Dziś nie ma wprawdzie tego problemu, chyba, że mamy do czynienia z dużymi promocjami, niemniej jednak kolejki pozostają równie irytujące, a osoby, które pamiętają te trudne czasy chciałyby aby skok cywilizacyjny dokonał się nie tylko w kwestii dostępności towarów, ale również skrócenia kolejek. Jak pokazują badania Polacy są bardzo otwarci na nowe technologie. Widać to choćby w ilości osób, które decydują się na płatności bezgotówkowe przy pomocy karty czy telefonu. To oczywiście jest czynnik, który przy dobrym […]
Czytaj więcej...