Z ostatniej chwili

5 najlepszych gadżetów erotycznych!

Różnorodność seks gadżetów sprawia, że nikt nie ma problemu z zakupem. Nie każdy jednak wie, od czego zacząć przygodę z zabawkami erotycznymi. Na co warto zwrócić uwagę? Które produkty można zaliczyć do kategorii najlepszych i dlaczego? Szeroka gama erotycznych zabawek daje możliwość wybrania tej, która najbardziej odpowiada przyszłemu użytkownikowi. Do zakupowego koszyka może trafić dildo, mini stymulator albo wibrujące kuleczki. Niesłabnącym powodzeniem wśród klientów sex-shopów cieszą się też różnego typu nakładki na penisa. Jak wytypować najlepszą piątkę?seks gadżetów

Dildo – klasyka erotycznych gadżetów

Nie sposób ukryć, że mimo olbrzymiej różnorodności seks gadżetów wciąż nie wychodzą z mody produkty dziś już kultowe. Dilda w przeróżnych kolorach, kształtach oraz rozmiarach wciąż zaliczają się do najchętniej kupowanych artykułów dla dorosłych. Mogą służyć do penetracji waginalnej albo analnej, a w zależności od modelu nadają się do zabaw w pojedynkę lub we dwoje.

Współczesne dildo może być jedno- bądź dwustronne. Chętni bez trudu wyszukają wariant, który da się sprawnie zamontować przy specjalnym pasie i przekształcić tym sposobem w strapon.

Wibratory w różnych kształtach

Zaraz za dildo w kategorii najlepszych erotycznych zabawek miejsce na podium zajmują różnego rodzaju wibratory. Choć uwielbiają je nie tylko kobiety, nie będzie przesadą stwierdzenie, że to one stanowią większość użytkowników. Współcześnie wibrator może mieć przeróżne formy oraz tryby wibracji, od łagodnych, po naprawdę intensywne. Chętni mają wybór spośród bogatej oferty wibratorów klasycznych oraz realistycznych. Duże zainteresowanie wzbudzają też modele o fantazyjnym wyglądzie albo z wypustkami, które zwiększają stymulację. Świetnym przykładem takiego urządzenia może być wibrator króliczek. Zwykle nie ma dużych rozmiarów, za to nadrabia funkcjonalnością.

Wibratory znakomicie nadają się do pieszczot wszystkich stref erogennych, nie tylko miejsc intymnych. Można zdecydować się na wibratory punktu G, pulsatory, masażery łechtaczki w kształcie np. motylka, pingwinka czy innym (w tym szminki). Producenci oferują klientom mnóstwo wersji wibratorów mini, które można wykorzystywać w przeróżny sposób.

Kulki gejszy – przyjemność znana od tysiącleci

Wibracje to jedna z największych zalet zabawek erotycznych. Nic dziwnego, że kolejna propozycja miłosnego gadżetu również może je posiadać. Mowa o kulkach gejszy. To artykuły, które znali już starożytni, choć dzisiejsze nieco różnią się od swoich poprzedników. Mogą mieć w środku specjalne ciężarki wywołujące drgania podczas ruchu lub być klasycznymi kulkami.

Do tej grupy należy zaliczyć kulki analne, lubiane przez obie płcie. Są dostępne w rozmaitych wersjach, włącznie z łańcuszkami złożonymi z kilku kuleczek.

Nakładki na penisa

Ostatni, piąty produkt, to nakładki na penisa. Podobnie jak wyżej opisane gadżety, mogą być wibrujące bądź pozbawione tej funkcji. To proste dodatki, które sprawiają mnóstwo przyjemności obojgu kochankom jednocześnie. Można poszerzyć ten punkt o pierścienie erekcyjne, mające nieco podobne zadanie.

Jak widać, trudno wskazać pięć konkretnych zabawek erotycznych, skoro dzielą się na mniejsze podgrupy. Potwierdza to niesłychaną kreatywność firm specjalizujących się w tej branży, co niezwykle cieszy przyszłych użytkowników.