Z ostatniej chwili

Rodzinne wakacje nad morzem

Rodzinne wakacje nad morzem

Bałtyk to jeden z najczęściej wybieranych celów podróży w Polsce. Trudno się temu dziwić. Mnogość nadmorskich atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci niezmiennie przyciąga rodziny spragnione wypoczynku. Co zobaczyć i robić nad morzem? Jaki nocleg wybrać? Odpowiemy na te ważne dla każdego urlopowicza pytania.

Bałtyk – zachwycające widoki niezależnie od pogody

Wybierając się na wakacje nad morzem, należy pamiętać o dość kapryśnej pogodzie na wybrzeżu. Wymarzona opcja to oczywiście wysokie temperatury oraz słońce, lecz nie zawsze można na nie liczyć. Wbrew pozorom nie musi być to przeszkodą w udanym wypoczynku. Nawet w deszczowe czy chłodniejsze dni warto udać się na długi spacer, by zaczerpnąć nieco jodu i oczywiście nacieszyć się pięknymi widokami. Dobrze także wybrać miejsce wypoczynku blisko atrakcyjnych krajobrazów. Jeśli chodzi o hotel z widokiem na morze Sopot i Hotel Aqua Sopot Family & Friends to idealny wybór. Obiekt dzieli zaledwie 250 metrów od plaży!

Piękne plaże oraz zabawa w wodzie

Polskie morze oferuje przybyłym wspaniałe, piaszczyste plaże. To znakomita atrakcja dla całej rodziny, zwłaszcza gdy wśród jej członków znajdują się małe dzieci. Dorośli mogą z przyjemnością opalać się na złocistym piasku, z kolei maluchy budować zamki z piasku. Tego typu podłoże okazuje się znacznie bezpieczniejsze dla małych stóp niż kamienie, charakterystyczne np. dla plaż śródziemnomorskich. Poza tym morze to oczywiście woda, a zatem i kąpiele uwielbiane przez pociechy niezależnie od wieku. W takim otoczeniu trudno o nudę.

Co więcej, nad Bałtykiem nie brakuje aquaparków. Popularny punkt tego typu znajduje się w Sopocie. Docenią je osoby, które nie przepadają za kąpielami w morskiej wodzie. Podpowiadamy, że wizyta w parku wodnym to najlepszy wybór, gdy pogoda nie dopisuje. Chyba nie ma dziecka, które nie kocha zabawy na zjeżdżalniach czy pluskania się w ciepłej wodzie.

Atrakcje turystyczne nad polskim morzem

Poza plażą i wodą, wybrzeże słynie z licznych atrakcji turystycznych. Punkty takie jak mini zoo, plac zabaw czy latarnie morskie zapewnią rozrywkę całej rodzinie. Trzeba też zwrócić uwagę na miejsca charakterystyczne dla danego miasta. Przykładowo wybierając hotel z widokiem na morzem w Sopocie, nie można ominąć Krzywego Domku, Muzeum Figur Woskowych, Trójmiejskiego Parku Narodowego czy Adventure Parku. Ponadto nadmorskie miasta i miejscowości mają bogatą ofertę gastronomiczną, której trudno się oprzeć.

Wygodny hotel z widokiem na morze – Sopot

Planując rodzinny wyjazd, trzeba zadbać o komfortowe miejsce pobytu. Powinno ono zapewniać wygodę i rozrywkę wszystkim członkom rodziny. Takie warunki spełnia Hotel Aqua Sopot Family & Friends. Restauracja czy strefa fitness zaspokoją potrzeby dorosłych. Z kolei sala zabaw oraz specjalne menu dziecięce przypadną do gustu najmłodszym gościom. Co ważne, istnieje również możliwość skorzystania ze specjalnych pakietów dla rodzin. Aby poznać więcej szczegółów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zapewniamy, że nasz hotel z widokiem na morze w Sopocie to dobry wybór.

2 Comments