Z ostatniej chwili

Pojezierze Brodnickie — idealne miejsce na urlop

Pojezierze Brodnickie

Jednym z zauważalnych efektów pandemii okazało się zwiększone zainteresowanie Polaków eksplorowaniem własnego kraju. Kiedy odebrano nam zagraniczne wycieczki, zaczęliśmy doceniać cuda natury, które zawsze znajdowały się o wiele bliżej nas.

Atrakcje na Pojezierzu Brodnickim

Większość z nas odwiedziła nadbałtyckie plaże, Tatry, Bieszczady i Mazury przynajmniej raz. Jednak Polska ma do zaoferowania o wiele więcej. Na jej terenie znajdziemy wiele cudów natury, zabytków, a także nowoczesnych budynków, oferujących różnorodne rozrywki. Jednym z miejsc, które z pewnością warto odwiedzić, jest powiat brodnicki i https://nurtclub.pl/.

Natura

Brodnicki Park Krajobrazowy, Jezioro Zbiczno, Drwęca – z pewnością kojarzysz te nazwy chociażby z lekcji geografii. Czy kiedykolwiek miałeś jednak okazję ujrzeć je na żywo? Pojezierze Brodnickie oferuje turystom wiele hektarów gęstych lasów, jeziora rynnowe, wzgórza i rzeki, umożliwiające organizowanie spływów kajakowych. To idealne miejsce na piesze wędrówki i wycieczki rowerowe. Dodatkowym atutem jest zakaz używania silników spalinowych na wielu pobliskich terenach, zwłaszcza tych, znajdujących się w pobliżu jezior.

Pojezierze Brodnickie

Zabytki

Pojezierze Brodnickie to idealne miejsce na urlop również dla fanów historii. Zabytkowe kamienice i spichlerze, muzea, zespoły pałacowe i dworskie, a wreszcie Zamek Krzyżacki w samej Brodnicy. To miejsca, które każdy powinien odwiedzić!

Rozrywka

Planując wakacje lub sezonowy urlop, szukamy miejsc, w których będziemy mogli zachować balans między naturą i zwiedzaniem a atrakcjami, które oferuje miasto. Początkowo jesteśmy zachwyceni przyrodą i ciszą, jednak z czasem zaczynamy tęsknić za restauracjami, klubami muzycznymi i koncertami. To kolejny powód, dla którego warto odwiedzić Pojezierze Brodnickie i tamtejszy lokal o nazwie Nurt Club.

Nurt Club — wyjątkowe miejsce na mapie Brodnicy

Niewiele polskich miejscowości może poszczycić się tak pionierskim rozwiązaniem jak brodnicki Nurt. To miejsce stanowi bowiem połączenie restauracji z atrakcyjnym menu, baru z autorską kartą drinków, sceny koncertowej, tanecznego parkietu oraz sal do wynajęcia. W lokalu możesz zorganizować imprezę okolicznościową, spotkanie biznesowe i rodzinny obiad.

Nurt Club zaskakuje swoją nowoczesnością. Zespół tworzący to miejsce zdaje się rozumieć wszystkie potrzeby każdego ze współczesnych gości. W tym miejscu mogą bawić się przedstawiciele każdego pokolenia, bowiem nawet weekendowe koncerty dostosowywane są do gustu młodszych i starszych grup odbiorców. Każdy znajdzie coś dla siebie nie tylko w repertuarze klubu, ale także w menu restauracji. Dodatkowym atutem jest kącik zabaw dla dzieci i sezonowy ogródek.

Klub znajduje się w samym centrum Brodnicy, w niedalekiej odległości od głównych atrakcji Pojezierza Brodnickiego, takich jak zamek, muzeum i bazy spływów kajakowych. Możesz wracać tam wielokrotnie z rodziną i przyjaciółmi, by za każdym razem odkryć coś nowego. Pozwól, aby zainspirowały cię nieodkryte dotąd części województwa kujawsko-pomorskiego!