Z ostatniej chwili

4 torty z postaciami z bajek, które są popularne wśród dzieci

torty urodzinowe

Branża cukiernicza garściami czerpie inspiracje z bajek, czego najlepszym dowodem są torty dla dzieci z okazji przyjęć urodzinowych z tym motywem. Oczywiście, bajek jest wiele, a każdy maluch ma inne upodobania, niektórzy w kółko oglądają przygody Kubusia Puchatka, inni zachwycają się przygodami Lego Ninjago.
Które motywy bajkowe są najpopularniejsze wśród dzieci? W dzisiejszym artykule przedstawimy 3 torty bajkowe, które są najczęściej zamawianie w cukierni Torty Jak Marzenie – https://pocztatortowa.com.pl

1. Zygzak McQueen i Złomek

Któż z nas nie słyszał o bajce Auta. Po raz pierwszy film pojawił się na ekranach kina w 2006 roku. Trzynaście lat później nadal jest to jedna z najbardziej rozchwytywanych bajek, która doczekała się kolejnych dwóch pełnometrażowych części.

Głównym bohaterem serii filmów jest Zygzak McQueen – czerwona wyścigówka z numerem 95 – który w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela, Złomka, przeżywa różne perypetie, a każda z nich uczy go czegoś nowego. Wyraziści bohaterowie oraz urocza, pełna humoru historia sprawiła, że bajka ma rzesze fanów nie tylko wśród najmłodszych. Widać to także w branży cukierniczej, gdzie jednym z najczęściej zamawianych tortów w Torty Jak Marzenie jest ten z motywem z serii Auta.

2. Barbie

Barbie nie trzeba nikomu przedstawiać, ta zabawka mimo upływu lat wciąż jest chętnie wybierana przez dziewczyny. Wizerunek lalki mocno zakorzenił się w naszej kulturze, powstają nie tylko filmy, gry, gadżety czy ubrania z tym motywem, ale również i torty.

Oczywiście, ten rodzaj wypieku znajdziesz również w cukierni Torty Jak Marzenie. Ciekawą propozycją jest tort Barbie 3D, ale nie musisz trzymać się tego pomysłu. Jak sama nazwa wskazuje, tutaj możesz zamówić swój wymarzony tort. Zachęcamy do przesyłania swoich projektów, co możesz zrobić podczas składania zamówienia. Poradnik, jak zamówić tort przez sklep internetowy, znajdziesz na stronie cukierni Torty Jak Marzenie.

3. Angry Birds

Kolejną popularną serią jest Angry Birds. Jednak w przeciwieństwie do Aut tę markę nie spopularyzowały filmy animowane (powstały one później, gdy bohaterowie byli już znani), a gry komputerowe. Mechanizm gry jest niezwykle prosty, gracz używa procy, z której wystrzeliwuje tytułowe „wściekłe ptaki” w kierunku przeciwników (zielonych świń), którzy ustawieni są w różnych miejscach na planszy. Gdy gracz wyeliminuje wszystkich przeciwników, wtedy przechodzi do kolejnego poziomu.

Prostota rozgrywki, a zarazem ciekawy i zabawny pomysł spodobał się graczom do tego stopnia, że w 2016 roku powstała pierwsza część filmu Angry Birds Film. Druga część trafi do polskich kin we wrześniu tego roku.

Tort Angry Birds to prawdziwa gratka dla miłośników gier i filmów. W Torty Jak Marzenie znajdziesz kilka tortów, które nawiązują do przygód głównych bohaterów. Pamiętaj, że nie musisz w 100 procentach trzymać się propozycji, które znajdziesz na stronie. Realizacje, które są na stronie, są po prostu inspiracjami, z których możesz skorzystać.

Torty urodzinowe dla dzieci – poszukaj inspiracji na stronie cukierni Torty Jak Marzenie.

Zobacz także, czy przyda Ci się do domu ekpres do kawy Krups EA 880.

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej