Zabijał uderzeniem siekiery. Bał się go cały Śląsk!
Mówili o nim „Wampir z Bytomia” albo „Frankenstein”. W październiku 1976 roku z jego rąk zginęła Teresa R., której zakrwawione ciało znaleziono w piwnicy . Równo dziewięć lat później, jesienią 1985 roku w krakowskim więzieniu założono mu pętlę na szyję. Tak skończył Joachim Knychała, seryjny morderca kobiet, który przez lata siał postrach na terenie Śląska.
Czytaj więcej...


