Możliwe, że resztę życia spędzi w więzieniu Sławomir P. Sąd Okręgowy w Lublinie skazał go za zabójstwo dwóch kobiet w styczniu 2006 roku. Sprawa była rozpoznawana ponownie, po kasacji przez Sąd Najwyższy prawomocnego już wyroku... uniewinniającego mężczyznę. więcej »
Pijany 24-latek z Lublina zgłodniał i pustki w żołądku postanowił wypełnić kebabem. Gdy usłyszał ile musi zapłacić za posiłek wpadł w szał i zaczął rzucać meblami. więcej »
Tragedia wydarzyła się przed kilku dniami, dokładnie w imieniny Grzegorza. Sobotniego popołudnia pedagog zaprosił do mieszkania swojej matki, emerytowanej nauczycielki Stanisławy Cz. (68 l.) dwóch znajomych. Wieczorem doszło do tragedii. więcej »
Dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat - taki wyrok usłyszała przed Sądem Okręgowym w Lublinie 28-letnia Agnieszka W. Kobieta odpowiadała za zabójstwo swego nowo narodzonego syna. Zwłoki dziecka znaleziono w 2008 roku w plastikowym wiadrze na jednej z ulic miasta. więcej »
Ekologiczna torba i portfel - z tym najczęściej wybieramy się na zakupy. No może to pierwsze jeszcze nie zawsze. Natomiast kilkoro młodych ludzi z Lublina poszło do sklepu z siekierą - po chipsy i orzeszki... więcej »
Policjanci z lubelskiej drogówki zatrzymali w środę nad ranem busa relacji Zakrzówek-Lublin. Samochodem przeznaczonym do przewozu 18 osób, jechało ich 35! więcej »
Czy znany prawnik z Białegostoku z premedytacją zamordował swoją aplikantkę? Czy może Maciej T. (36 l.) w miłosnym uniesieniu przez przypadek udusił Martę K.? Na te pytania będą musieli odpowiedzieć sędziowie z lubelskiego Sądu Okręgowego. Od ich rozstrzygnięcia będzie zależało, czy mężczyzna spędzi resztę życia za kratami, odpowiadając za zabójstwo, czy też posiedzi tylko kilka lat za nieumyślne spowodowanie śmierci. więcej »
Policjanci z Lublina zatrzymali 14-latka, którego kartoteka wzbogaci się o kolejne wybryki. Piotrek J. odpowie między innymi za rozbój, groźby karalne i kradzieże kieszonkowe. więcej »
tagi: lublin | nastolatek | kradzież | rozbój
Kinga Kowalska (36 l.) przez długie pięć lat walczyła o odzyskanie swojego ukochanego mercedesa. Auto utknęło w warsztacie w Lublinie, w którym miało zostać naprawione. Ale że remont okazał się zwykłą fuszerką, kobieta postanowiła nie płacić mechanikom ani złotówki. W odpowiedzi właściciel zakładu "zaaresztował" samochód. Po latach batalii sąd przyznał pani Kindze rację i nakazał wydanie auta. więcej »
Karol Ch. (26 l.) oszukał dziesiątki starszych ludzi. Razem z kolegami działał metodą "na wnuczka". Dzwonił i podając się za krewnego wyłudzał pieniądze. Teraz żałuje tego co zrobił. - Przepraszam wszystkich oszukanych. Postaram się naprawić wyrządzone szkody i oddać pieniądze - mówił na korytarzu sądu okręgowego w Lublinie. więcej »

Wiek: 25 lat Wzrost: 176 -180 cm
Kupiec jest ścigany listem gończym za zabójstwo. Szukają go kryminalni z Krakowa. Widziałeś tego przestępcę? Zadzwoń: (12) 615 55 10.





Okrutna zabawa 8-latka. Kotek ledwo przeżył
1096 opinii

Zagłodził Korbę na śmierć. 20 dni patrzył jak zdycha!
170 opinii

Ale wstyd! Polak poleciał na chwilę do Rzymu, żeby...
110 opinii

Szok! Znany polityk brał udział w zbiorowym gwałcie?
97 opinii

Dramat w centrum Łodzi. Na niemowlę spadł... balkon!
86 opinii