bądź na bieżąco

data: 2011-10-11

Policjanci byli w szoku: tak się bawi dzisiejsza młodzież!

Policjanci byli w szoku: tak się bawi dzisiejsza młodzież!

(fot. NaSygnale.pl/Jan Stanisławski)


  A A A

Uderzył mężczyznę na stacji benzynowej, ukradł mu kurtkę, a że był pijany za kierownicą swojego auta kazał usiąść 14-letniemu koledze! Podczas ucieczki przed radiowozami nieletni kierowca pędził ponad 140 km/h, zmieniając bardzo często pasy ruchu. Wszystko działo się bardzo szybko. W końcu policjanci zatrzymali samochód, w którym znajdowało się aż siedem osób!

komentuj

Bandyta napadł z siekierą na sklep. Co zrobili klienci?

Bandyta napadł z siekierą na sklep. Co zrobili klienci?

W ręce policjantów wpadł 19-letni bandyta, który z siekierą...


Takiego pościgu jeszcze nie widziałeś! Zobacz film

Takiego pościgu jeszcze nie widziałeś! Zobacz film

Steven Regan z angielskiego Leeds przyjmował zlecenia na...

W poniedziałkową noc dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie od 26-letniego mieszkańca gminy Goraj. Wynikało z niego, że mężczyzna będąc na stacji benzynowej został uderzony przez nieznanego opryszka, a następnie okradziony z kurtki. W kieszeni znajdowały się kluczyki od jego samochodu. Poszkodowany 26-latek przekazał dyżurnemu markę i kolor pojazdu, którym poruszał się sprawca oraz kierunek jego ucieczki. Funkcjonariusz o zdarzeniu natychmiast powiadomił okoliczne patrole. Zaczęła się obława na złodzieja.

Po godz. 1.00 poszukiwany volkswagen golf został namierzony przez wywiadowców na jednej z ulic w Biłgoraju. Kierowca jednak nie zatrzymał się do kontroli, ale za to znacznie przyspieszył. Pościg za uciekinierem przebiegał ulicami miasta, a później przez miejscowości Okrągłe i Majdan Nowy. Kierowca golfa podczas ucieczki jechał ponad 140 km/h, nie dając się wyprzedzić radiowozom, często zmieniał pasy ruchu. Było naprawdę niebezpiecznie!

Przed miejscowością Markowicze policjanci wyprzedzili golfa i zatarasowali mu drogę. Wtedy ścigane auto zatrzymało się. Okazało się, że za kierownicą pojazdu siedzi 14-letni chłopiec!

W golfie przebywało łącznie aż siedem osób (w wieku od 14 do 25 lat). Wśród podróżujących był także bandyta, który dokonał rabunku na stacji. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec gminy Łukowa. Tłumaczył, że kazał usiąść za kierownicą 14-letniemu koledze, bo sam był zamroczony alkoholem.

Policjanci odzyskali skradzioną kurtkę. 25-latek odpowie wkrótce za jej kradzież oraz udostępnienie pojazdu osobie niepełnoletniej. Z kolei sprawą 14-latka zajmie się sąd rodzinny.


(jks)

Polub nasygnale.pl na Facebooku


tagi: biłgoraj | pościg | obława | noc | pijany kierowca | nastolatek | rozbój

oceń
tak 128 85.33%
nie 22 14.67%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Daj cynk

Bądź z nami na bieżąco

list gończy

Irena Gierszewska

Irena Gierszewska

Wiek: 44 lata     Wzrost: 165 cm    

Gierszewska jest ścigana za sutenerstwo. Szukają jej policjanci z Bytowa. Widziałeś ją? Zadzwoń: (58) 321 53 33 lub 997.

galerie

poprzednie
następne