bądź na bieżąco

data: 2013-07-12
źródło: Los Angeles Times

Nauczycielka robiła to ze swoimi uczniami!

Nauczycielka robiła to ze swoimi uczniami!

(fot. Redlands Police)


  A A A

Niewyżyta nauczycielka robiła to ze swoimi uczniami! W klasie między zajęciami, przed budynkiem szkoły, w jej samochodzie czy mieszkaniu. Lubiła i 14-latków i nieco starszych. Z jednym z nich zaszła w ciążę. Proceder trwał całymi latami.

komentuj

28-letnia Laura Elizabeth Whitehurst została zatrzymana pod zarzutem wielokrotnego uprawienia seksu z uczniami szkoły, w której pracowała. W sumie odpowie za 41 haniebnych zachowań, z których 30 jest związanych z ojcem jej dziecka.

Szokujące wpisy w internecie. "Pomóżcie! I tak to zrobię"

Szokujące wpisy w internecie. "Pomóżcie! I tak to zrobię"

"Jak można się szybko, bezboleśnie i skutecznie zabić? Żeby...


16-latek zabił się przez nauczyciela!

16-latek zabił się przez nauczyciela!

Smsy były obsceniczne. 34-letni mężczyzna nazywał go...

Obecnie to 17-letni uczeń. Matka chłopca zgłosiła się do szkoły mówiąc, że jej syn przyznał się do relacji seksualnej z nauczycielką angielskiego. Ich stosunki trwały przeszło rok. Detektywi polecili chłopcu dzwonić do swojej kochanki by zebrać więcej dowodów na jej działalność.

Zebrane materiały musiały być przekonywujące, bo kobieta w końcu pękła i przyznała, że wielokrotnie uprawiała seks z nieletnimi uczniami. Zdradziła nawet policjantom, że przygoda z ojcem swojego dziecka zaczęła się od podróży do Disneylandu w 2012 roku. Od tego czasu regularnie zapraszała chłopców do swojego mieszkania, gdzie oddawali się uciechom cielesnym. Robili to także, gdy była w ciąży.

Po jej aresztowaniu, na policję zgłosiło się dwóch byłych już uczniów, twierdząc, że z nimi też utrzymywała stosunki seksualne. Teraz są już dorośli, ale niegdyś byli tylko niewinnymi chłopcami, uwiedzionymi przez panią profesor. Ich spotkania miała miejsce w 2007 i 2008 roku, kiedy jeden z nich miał 14 lat.

Whitehurst zaczęła uczyć angielskiego w liceum w Redlands (Stany Zjednoczone) sześć lat temu. Kobieta nie podejrzewała, że ktoś dowie się o jej mrocznej tajemnicy. Niczego się nie spodziewała, dopóki do jej drzwi zapukali funkcjonariusze z nakazem przeszukania. Po długich przesłuchaniach trafiła do aresztu. Sąd ustalił horrendalnie wysoką kaucję - 750 tys. dolarów. Po usłyszeniu zarzutów zrezygnowała z pracy. Śledztwo jest w toku, a policja szuka kolejnych ofiar niewyżytej nauczycielki.

(aw, jks)


Polub nasygnale.pl na Facebooku


tagi: nauczyciel | nauczycielka | szkoła | liceum | seks | stany zjednoczone

oceń
tak 108 71.52%
nie 43 28.48%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

Daj cynk

Bądź z nami na bieżąco

list gończy

Artur Adamczyk

Artur Adamczyk

Wiek: 40 lat     Wzrost: 180 - 185 cm    

Adamczyk jest ścigany za podłożenie bomby w Trójmieście. Szukają go policjanci z Gdańska. Widziałeś tego przestępcę? Zadzwoń: (58) 321 53 33 lub 997.